CSA Üyelik ve Sertifika Başvuru Süreci Sonuçlandı

3.taraf bağımsız firma olma özelliğimizi belgeleyerek, teknik sınavları başarı ile geçerek ve sertifikasyon sürecinin gerekliliklerini yerine getirerek gerçekleştirdiğimiz CSA sertifikalı firma başvuru sürecimiz başarı ile sonlanmıştır. Firmamız, Test and Commissioning ve Commissioning hizmetlerini CSA’ya tam üye ve CSA’dan sertifikalı firma olarak sürdürmeye devam edecektir.

Sürecin takibini gerçekleştiren, üstlendikleri sorumlulukları başarı ile yerine getirerek üyelik ve sertifika sürecini başarı ile sonlanmasını Burak Özkan ve Fatih Kalayoğluna teşekkür ediyoruz.

CSA Hakkında

CSA (Commissioning Specialist Association) 1990 yılında İngilterede önde gelen test & commissioning firmaları tarafından oluşturulmuş bir organizasyondur. Organizasyona çeşitli alanlardan (ekipman üreticisi, test cihazı üreticisi, mekanik müteahhitler, test & commissioning firmaları, inşaat firmalar vs.) birçok firma üye durumundadır. CSA’in amacı test & commissioning hizmeti alacak firmalara uluslararası standartlara dayalı, eğitimli, kalifiye personeller ile profesyonel bir hizmet sunulmasını sağlamaktır. CSA tarafından CIBSE, BSRIA gibi uluslararası geçerliliğe sahip standart ve dokümanlara dayalı sertifika programları ve eğitimler düzenlemektedir. CSA tarafından alınan sertifikalar uluslararası bilinirliğe geçerliliğe sahip olmaktadır. Daha fazla bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.


×

Bizimle İletişime Geçin

Adınız, Soyadınız *

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz *

Mesajınız
* Doldurulması zorunlu alanlar
WhatsApp