MAKROTEST A.Ş. 2013 yılında kurulmuş profesyonel bir test firmasıdır; 30 yılı aşkın bilgi birikimine ve deneyime sahip,  yeniliklere açık, kendini geliştiren insanların yer aldığı, temel bilim kuralları ve teknolojinin bir arada kullanıldığı, var  olduğu topluma, dünyaya saygılı ve fayda sağlayan entelektüel bir organizasyondur. 


MAKROTEST A.Ş. konusunda uzman, deneyimli, bilgili, sorun tespiti yapan, çözüm üreten, yetenekli, kendini geliştiren,  yeniliklere açık mühendis ve teknikerlerden oluşan bir ekibe sahiptir.


MAKROTEST A.Ş. 3. taraf bağımsız bir firma olarak uluslararası standart ve prosedürlere dayalı, yetkili kurumlar tarafından  belgelendirilmiş, sertifikalı, deneyimli personelleri ve kalibrasyonlu cihazları ile güvenilir bir hizmet sunmaktadır.


MAKROTEST A.Ş. yurt içi ve yurt dışında çeşitli projelerde yer almış, yapılan her işte yeni deneyimler kazanmış ve aldığı  sorumlulukları başarı ile yerine getirmiştir.


MAKROTEST A.Ş. değerli kıldığı öz kaynaklarını kullanarak, bilimsel kurallara ve verilere dayalı, güvenilir, tekrarlanabilir, uluslararası standartlara ve prosedürlere uygun, çözüm ortağı anlayışı çerçevesinde verdiği kaliteli hizmeti sürdürmeyi ve bu hizmeti ulusal/uluslararası kuruluşlardan sertifikalandırarak uluslararası söz sahibi bir firma olmayı amaçlamaktadır.

Kalite Politikası

Muayene, test ve diğer hizmetlerimizi müşteri odaklı olarak gerçekleştirmek, sektöründe öncü ve saygın bir kuruluş olmak, rekabet gücümüzü artırmak ve rekabet üstünlüğü yaratmak üzere: 

 • Çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çevre, içinde yaşadığımız toplum ve teknolojik gelişmeleri dikkate alarak tesis etmiş olduğumuz Toplam Kalite Yönetimini bir yaşam biçimi ve çalışma tarzı olarak kabul ederiz. 
 • Organizasyonumuzda görev alan kişilerin performansının geliştirilmesinde ve rakiplerimize karşı fark yaratmada nitelikli insan gücünün önemli olduğunu biliriz ve personelimizin eğitim almasını sağlarız. 
 • Faaliyetlerimizi ulusal ve uluslararası standart test metotlarına göre, çevre ve iş güvenliğini gözeterek gerçekleştiririz. 
 • Kalite Yönetim Sistemimizi organizasyonumuzun her kademesinde etkin bir şekilde uygular ve sürekli olarak gözden geçirerek iyileştiririz.
 • Muayene ve test sonuçlarını tarafsız ve bağımsız olarak değerlendiririz ve elde etmiş olduğumuz müşteri bilgilerini gizlilik esasına göre müşteri sırrı olarak muhafaza ederiz.

Tarafsızlık, Bağımsızlık ve Gizlilik Beyanı

Makrotest İklimlendirme ve Temiz Oda Sistemleri Ayar Dengeleme ve Doğrulama Hizmetleri A.Ş. olarak; 

 • Müşterilerimiz arasında herhangi bir fark gözetmeksizin, tamamen ulusal ve/veya uluslararası standartlar ve yasal çerçeveler içinde tarafsız ve bağımsız bir şekilde hizmet vereceğimizi,
 • Hizmet önceliği, hizmet bedelinde farklılıklar vb. konularda ayrıcalıklı ve yanlı hareket etmeyeceğimizi,
 • Test ve ölçümlerin gerçekleştiği anda ilgili veri kayıt formlarına doğru ve eksiksiz gireceğimizi, elde edilen veriler ışığında ve mühendislik meslek etiğine sadık kalarak raporlayacağımızı,
 • Müşteri kuruluşunda MAKROTEST A.Ş.’yi temsil edecek davranışlarda bulunacağını ve gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz esnasında ve sonrasında, müşterilerimizin kendisinden ve/veya müşteri dışındaki kaynaklardan müşterilerimiz ile ilgili edindiğimiz her türlü bilginin gizliliğini koruyacağımızı ve yasal zorunluluklar dışında ve müşteri onayı olmaksızın hiçbir şekilde 3. kişi veya kurumlarla paylaşmayacağımızı,
 • Yasal bir zorunlulukla ve/veya kamu yararı gözetilerek müşterilerimiz ile ilgili bir bilginin 3. kişiler ile paylaşılması zorunluluk olduğunda; öncelikle bu konuyu müşterilerimizin kendileri ile paylaşacağımızı,
 • Teknik Personelimiz üzerinde kişisel ve ticari çıkarlarımıza yönelik olarak, maddi ve manevi bir baskı yaratmayacağımızı, işlerini tamamen onaylanmış standart prosedürler ve metotlar çerçevesinde gerçekleştirmesini destekleyeceğimizi ve objektif test sonuçlarına ve raporlara hiçbir koşulda müdahale etmeyeceğimizi,
 • Kuruluşumuzda görev alan kişilerin, test edilecek olan sistemlerin/malzemelerin tasarımcısı, imalatçısı, tedarikçisi, kullanıcısı, montajcısı, sahibi, bakım-onarımcısı ve/veya yetkili temsilcisi olmayacağını taahhüt ve beyan ederiz. 

Ekibimiz

Nurettin Özdemir

Nurettin Özdemir

Yönetim Kurulu Başkanı
Işık Yücesoy

Işık Yücesoy

Genel Müdür
Burak Özkan

Burak Özkan

Elektrik Mühendisi
Fatih Kalayoğlu

Fatih Kalayoğlu

Makine Mühendisi
Kayahan Ustaoğlu

Kayahan Ustaoğlu

Teknik Sorumlu
Dilay SUBAŞI

Dilay SUBAŞI

Kalite Yöneticisi
×

Bizimle İletişime Geçin

Adınız, Soyadınız *

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz *

Mesajınız
* Doldurulması zorunlu alanlar
WhatsApp